Prekladač / Translator
SME RADI, ŽE STE SI NÁS VYBRALI

5 dôvodov, prečo sa vám na dovolenku oplatí prenajať auto

Výhodou pre rodiny, či zamilované páry v dovolenkovom období pri prenájme vozidla je, že si môžete prenajať väčšie mikrobusy, kde sa vedia spojiť niekoľko členov rodiny a necestovať zbytočne niekoľkými autami do plánovaného cieľa. Ďalšou výhodou je komfort vo vozidle, namiesto toho, aby ste šli autobusom, letecky alebo vlakom. A to aj v prípade, ak disponujete vlastným automobilom, ktoré už má niečo najazdené a mohlo by sa pri väčších kilometroch nečakane pokaziť.

Automobil v špičkovom stave
Hoci ste so svojím autom už dlhé roky, náročnejšiu cestu by nemuselo zvládnuť. Predsa len, ísť na dovolenku a napratať do auta všetko potrebné je niečo iné, ako chodiť s ním do práce alebo na nákupy.

Na druhej strane, vozidlá v autopožičovniach sú v špičkovom stave a pravidelne servisované. Nestane sa vám preto, že by sa vám uprostred cesty pokazil motor alebo iná závada na aute, kvôli ktorej by ste nemohli prísť do cieľa.

V prípade, že by ste spôsobili dopravnú nehodu, v ktorej by ste nemuseli byť ani vinníkom, vo všetkých štátoch EÚ má autopožičovňa zazmluvnených partnerov asistenčných služieb, ktoré na počkanie závadu odstránia alebo poskytnú náhradné vozidlo.

Budete mobilnejší
V živote to často býva tak, že cesta k tým najkrajším veciam nebýva najľahšia. Podobne je to aj ku krásam prírodným. Často sú na neprístupných miestach, na ktoré nepremáva mestská doprava a dostanete sa tam len peši alebo autom.

Síce by ste mohli ísť aj peši, ale cesta by vám trvala oveľa dlhšie a o to menej času by ste potom mali na fotenie a užívanie si pohľadov na diela prírody. A to je predsa to, čo chcete, ak túžite navštíviť tie najlepšie miesta.

Plánujete podľa seba
Ak nemáte vlastný odvoz, často sa musíte spoliehať na mestskú alebo medzimestskú dopravu. To znamená, že vaše plány sa budú musieť prispôsobiť príchodom a odchodom dopravy, s ktorou plánujete ísť.

Ale to sa vám nestane, ak máte prenajaté vozidlo. S ním opadne aj veľká dávka stresu a budete mať aj oveľa hodnotnejšie zážitky. Prečo? Pretože nebudete musieť pozerať na hodinky a dávať pozor, aby ste nezmeškali svoj odvoz.

Cenav Vedeli ste, že na týždeň si môžete prenajať auto už od 34 eur za deň? To znamená, že môžete mať na 7 dní vlastné auto od 230 eur. Ekonomická trieda

Celkom slušná cena. I keď, samozrejme, platíte si aj tankovanie + vratný depozit. Ale za tú voľnosť a možnosť ísť takmer kamkoľvek to stojí.

Počet miest
Keď idete ako väčšia skupina, načo chodiť 2 či 3 autami, keď si môžete prenajať mikrobus 9 miestne vozidlá , do ktorého sa pomestíte viacerí a k tomu budete mať aj viac úložného priestoru. Viac skvelých ľudí na jednom mieste, viac zábavy.

Top