Prekladač / Translator
SME RADI, ŽE STE SI NÁS VYBRALI

MK CAR je DOG FRIENDLY!

Patria Vaši štvornohí miláčikovia do vozidla z autopožičovne?
Každá autopožičovňa má vlastné pravidlá. Pokiaľ je však autopožičovňa DOG FRIENDLY, je dôležité vedieť tieto základné pravidlá.

Zaobstarajte si špeciálny ochranný poťah na sedadlo
Zakryte sedadlo Vášho miláčika špeciálnym poťahom, vďaka ktorému ho ochránite pred nadmerným znečistením od zvieracích chlpov, či poškodenia spôsobeného zvieracími pazúrikmi. Lacnejšou alternatívou je napríklad aj hrubšia deka.

Robte si počas cesty pravidelné prestávky
Dlhšia cesta auto môže byť pre mnohé zvieratá nepríjemnou. Preto dbajte na to, aby ste si počas cesty robili dostatočne dlhé prestávky, počas ktorých sa Váš miláčik bude môcť vyvenčiť či vyvetrať.

Zvážte prepravku pre zviera
Dbajte na to, aby bol Váš domáci miláčik za každých okolností v bezpečí a zvážte zaobstaranie si prepravky na jeho prevoz. Zabránite tak tomu, aby Vaše zvieratko lietalo po celom aute a prišlo mu nevoľno.

Nechajte auto pred jeho odovzdaním vyčistiť
Ak máte pocit, že v aute zostal po Vašom miláčikovi zápach, zvieracie chlpy či odtlačky labiek, nechajte ho pred odovzdaním vyčistiť. Profesionálne čistenie interiéru, vrátane odstránenia zápachu, Vás určite vyjde lacnejšie ako poplatok za nadmerne znečistené vozidlo.

Top