Prekladač / Translator
POBOČKA BRATISLAVA -20% ZĽAVA NA VŠETKY VOZIDLÁ

Typy šoférov

Dnes sa budeme baviť o rôznych typoch šoférov. Určite ich poznáte aj Vy, takže sa pridajte k nám na túto zábavnú jazdu!

1. “Rally šofér"
Tento typ šoféra je stále pripravený na adrenalinové dobrodružstvo. Bez ohľadu na to, či ide o krátku alebo dlhú cestu, jazdia ako keby sa zúčastňovali na pretekoch. Všetky zákruty sú pre nich príležitosťou na to, aby vám ukázali svoje vodičské schopnosti. Len dúfajme, že ich zápal pre rýchlu jazdu znamená aj zdržanie sa dopravnej nehody.

2. “Stratený šofér"
Tento typ šoféra sa stratí vždy aj keď ide na známu cestu. Majú sklon zabúdať na základné smery a dokonca ani najnovšie technológie im nedokážu pomôcť. Ak sa vám podarí sa s nimi v aute stratiť, pripravte sa na dlhééé dobrodružstvo.

3. “Začiatočník"
Tento typ šoféra sa práve učí a nie je ešte úplne zdatný za volantom. Snažia sa robiť všetko správne, ale môžu mať problémy s parkovaním a výjazdom na cestu. Niekedy sa s nimi môžete cítiť trochu nervózne, ale pamätajte, že sme všetci niekde začínali.

4. “Multi-tasking šofér"
Tento typ šoféra robí veľa vecí naraz, napríklad telefonuje, píše správy alebo práve obeduje. Ich riskantné správanie môže ohroziť nielen ich vlastnú bezpečnosť, ale aj bezpečnosť ostatných cestujúcich.

5. “Nuda šofér"
Tento typ šoféra sa zrejme do auta dostal len preto, že musel. Zdá sa, že mu chýba zápal pre vodičské umenie a dokonca ani rýchlosť ho nezaujíma. Občas sa musí premáhať zostať prebudení počas celej jazdy.

Našli ste sa?

Top